Zmajevi na teškom ispitu protiv Dončića: Osiguran je TV prijenos meča

1

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine od 17.45 sati igra meč 3. kola na Eurobasketu, a protivnik je selekcija Slovenije.

I za ovaj meč je osiguran direktan TV prijenos i to na kanalu Sport klub. Tekstualni prijenos možete pratiti na portalu Radiosarajevo.ba.

Naši momci u subotu su izgubili od Njemačke 92:82 u meču koji je vrlo lako mogao otići i na našu stranu s obzirom da smo u prvom poluvremenu držali stvari u svojim rukama. Ipak, loša treća četvrtina i niz skandaloznih sudijskih odluka odveli su meč na stranu domaćina.

Saobraćajna nesreća na Otoci, velika gužva u pravcu centra grada

"Sada je nama najvažnije da igrače što prije odmorimo za ono što nas čeka sutra. Ako ovako nastavimo igrati, siguran sam da ćemo do kraja grupne faze ostvariti dvije pobjede", rekao je bh. selektor Adis Bećiragić nakon meča protiv Njemačke.

Džanan Musa koji je u jučer imao 30 poena kazao je da će se on i saigrači danas 'potuči' sa Slovencima "pa šta bude".