Svjetsko prvenstvo: Zmajice danas protiv Južne Koreje, evo gdje možete gledati utakmicu

0

Nakon što su jučer odigrana i preostala dva meča grupe u kojoj se na Mundobasketu nalazi ženska reprezentacija Bosne i Hercegovine, viđen je još jedan nestvaran rezultat.

Moćna reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država potpuno je razmontirala Portoriko, koji je savladao ubjedljivo BiH u prvom kolu, a bilo je 106:42 za Amerikanke!

Novi poraz Zmajica na Svjetskom prvenstvu: Sjajnih osam minuta protiv Kine, a onda brodolom

Dr. Hadžiahmetović: Na lokalne izbore u FBiH stranka Naprijed izlazi samostalno

Tako su prve favoritkinje prvenstva samo demonstrirale snagu, a do pobjede ih je nosila Austin sa 19 poena i 10 skokova. Copper je ubacila 16, a Jones 15 poena uz 9 skokova.

Naredni rival Bosne i Hercegovine je selekcija Južne Koreje, koja je upisala i drugi poraz, baš kao i Zmajice. Korejanke su ovaj put poražene od Belgije sa 84:61.

Duel BiH i Južne Koreje na rasporedu je danas od 10 sati, a bit će to okršaj dvije ekipe koje nemaju pobjedu u prva dva kola, piše Scsport.ba.

Direktan TV prijenos utakmice možete gledati na Sport klubu.