Široki savladao Crvenu Zvezdu

Široki savladao Crvenu  Zvezdu

Košarkaši Širokog upisali su šestu pobjedu u NLB ligi, savladavši beogradsku Crvenu Zvezdu rezultatom 78:75.

Širokobriježani su u Pecari predvođeni Špraljom (20) i Morovićem (18) odigrali je još jednu odličnu utakmicu i nakon pobjede nad Parzizanom zasluženo slavili i protiv drugogo beogradskog kluba.

U redovima gostiju iz Beograda najbolji je bio Young (15), dok je Milošević ubacio jedan poen manje.

Košarkaši Igokee doživjeli su poraz u gostima kod Partizana. Tim iz Aleksandrovca je pružio solidnu partiju i cijelo vrijeme utakmice držao rezultatski priključak, no snage za konačni preokret nije bilo.

Iako su posljednju četvrtinu dobili sa 23:17, minus iz prve četvrtine, koja je ispostavilo se i odlučila pobjednika, bio je nedostižan. Na kraju je Partizan slavio 77:72 (22:12 18:19 20:18 17:23).