Radiosarajevo.ba saznaje: Dario Gjergja novi selektor košarkaške reprezentacije BiH

1
Radiosarajevo.ba
Radiosarajevo.ba saznaje: Dario Gjergja novi selektor košarkaške reprezentacije BiH
Foto: YouTube / Podcast Inkubator / Dario Gjergja

Upravni odbor košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine je izabrao novog selektora košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Najbolje bosanskohercegovačke košarkaše će u budućnosti s klupe predvoditi Dario Gjergja, potvrđeno je za naš portal Radiosarajevo.ba.

Pedesetogodišnji stručnjak na poziciju selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine stiže iz Belgije gdje je također obnašao funkciju selektora.

Semir Efendić za Radiosarajevo.ba: "Ideologija kojoj robuje Max Primorac učestvovala u Holokaustu"

Semir Efendić za Radiosarajevo.ba: "Ideologija kojoj robuje Max Primorac učestvovala u Holokaustu"

Svoju karijeru je uglavnom proveo u Belgiji gdje je sa uspjehom vodio Oostende i gdje se isprofilisao u jednog od najtrofejnijih trenera u historiji belgijske košarke.

Reprezentaciju Bosne i Hercegovine krajem novembra očekuju susreti kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo protiv Turske i Srbije.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije