Ovo može samo Andrija Stipanović: Reprezentativac BiH hit na društvenim mrežama

J. M.

U utakmici 21. kola ABA lige košarkaši Cedevita Olimpije pobijedili su na svom terenu podgoričku Budućnost 81:79.

Jedan od najboljih igrača susreta u ljubljanskim Stožicama bio je bh. reprezentativac Andrija Stipanović. On je za 24 minuta postigao 10 poena, uz 100-postotan učinak s linije slobodnih bacanja (6-6).

Ipak, nastup Stipanovića protiv Budućnosti pamtit će se po detalju iz treće četvrtine. Tokom jednog napada Ljubljančana, lopta je stigla je do bh. reprezentativca koji se s njom "prošetao sitnim korakom".

Stipanović je napravio barem dvostruko više koraka nego je dozvoljeno, no sudije Jovčić, Nikolić i Radojković se nisu oglasile. Zato su koraci Andrije Stipanovića postali hit na društvenim mrežama.