Nurkić upisao 10 poena i 7 skokova u gostujućoj pobjedi Portlanda

Twitter / Jusuf Nurkić
Portland Trail Blazersi su uspjeli, u izuzetno zanimljivoj utakmicu, upisati gostujuću pobjedu nad Memphis Grizzliesima rezultatom 100:92.

U ovom veoma zanimljivom meču gdje se tokom prve tri četvrtine desilo nekoliko rezultatskih preokreta, Portland je uspio u zadnjoj četvrtini preko našeg Jusufa Nurkića postići važne poene koje su im donije pobjedu na gostovanju kod Memphisa.

Najefikasniji u ekipi Portlanda je bio CJ McCollum sa 24 poena i osam skokova, 21 poena je postigao Damian Lilard, dok je Shabazz Napier dodao 16. Jusuf Nurkić je za 30 minuta na parketu upisao 10 poena, sedam skokova i jednu blokadu.

Kod Memphisa je sjajan bio Mario Chalmers, koji je postigao 21 poen. Tyreke Evans je dodao 20, dok je 19 ubacio Marc Gasol