Loše vijesti za Phoenix Sunse: Jusuf Nurkić zadobio neugodnu povredu

0

Bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić zadobio je povredu zgloba na utakmici njegovog Phoenix Sunsa protiv San Antonio Spursa.

Sunsi su na gostovanju poraženi od San Antonio Spursa rezultatom 104:102, a Nurkić je napustio parket ubrzo nakon početka treće četvrtine.

U jednoj akciji bh. košarkaš je nezgodno stao na zglob protivničkog igrača Jeremyja Sochana i iskrenuo zglob

Zvizdić i Ademović u Istanbulu: Važni razgovori o rezoluciji o Srebrenici s turskim liderima

Stepen povrede našeg košarkaša još uvijek nije utvrđen.

On je na parketu proveo 19 minuta i zabilježio šest poena, te dodao devet skokova i četiri asistencije, uz jednu ukradenu loptu i dvije blokade.