Jusuf Nurkić zabilježio novi double double, a Portland novi poraz

0

Portland je upisao šesti poraz zaredom, u Moda Centeru slavili su gosti iz Orlanda, 95:113.

Trail Blazersi su uspjevali držati rezultatski priključak većim dijelčom meča, ali Magic je u zadnjoj četvrtini ubacio u brzinu više (16:30) te na koncu upisao ubjedljivu pobjedu, piše Scsport.

Jusuf Nurkić je upisao novi double-double učinak s 14 poena i 12 skokova, tome je pridodaoi četiri asistencije za 34 minute u igri. U njegovom timu najefikasniji je bio Anfernee SImons (19 poena).

Čudne prakse Tužilaštva BiH: Zašto nema optužnica protiv snajperista i ubica djece Sarajeva?

Kod Orlanda su se istakli Cole Anthony (23 poena) te Wendell Carter Junior i Chuma Okeke (po 18).