Jusuf Nurkić ostvario double-double u ubjedljivoj pobjedi Phoenixa

0

Odigrana je utakmica između Washington Wizardsa i Phoenix Sunsa, a gosti su ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 112:140.

Domaći košarkaši ušli su u utakmicu nakon dva uzastopna poraza, dok su gosti bili poraženi u posljednjem susretu.

Prva četvrtina u potpunosti je pripala gostujućim košarkašima, te su vodili rezultatom 28:42.

S ove strane Drine| Dragan Banjac: Nečastivi se vratio

U drugoj četvrtini, igrači Phoenixa nastavili su u dobrom ritmu, odlazeći na poluvrijeme rezultatom 58:79, piše Sport centar.

Treća četvrtina završena je rezultatom 86:116. Posljednju četvrtinu mirno su priveli kraju, ostvarivši pobjedu rezultatom 112:140.

Najefikasniji igrači utakmice bili su Beal sa 43 poena i Avdija sa 24 poena. Naš reprezentativac Jusuf Nurkić ubacio je 18 poena, dodao 13 skokova i upisao 8 asistencija.