Bosna bolja od Leotara

Košarkaši Bosna ASA BHT slavili su u Trebinju protiv Leotara 61:82.

Studenti su u samom startu pokazali zašto su, još uvijek, prvaci države, te su nakon prvih 10 minuta vodili sa 13:28.

Drugu četvrtinu su domaći odigrali znatno bolje, ali nedovoljno da bi stigli prednost domaćih te su na odmor otišli sa 27:42.

Treći period je također bio izjednačen, ali koš više su uspjeli ubaciti gosti (18:19). U posljednjoj dionici košarkaši u Bordo dresovima riješili su pitanje pobjednika, ako je ono uopšte i postojalo (16:21).

Najefikasniji na parketu bio je košarkaš domaćih Zotović sa 22 ubačena poena.

U redovima Sarajlija najefikasniji je bio Ovčina sa 20 poena, Đurasović sa 16, a po 12 poena ubacili su Vučurović i Šehović.