Novo izdanje emisije Gužva u šesnaestercu slušajte danas
Novo izdanje emisije Gužva u šesnaestercu možete slušati danas od 12 sati i pet minuta na Radiju Sarajevo, a vaš domaćin bit će Faruk Zametica.
Euforija nastala nakon odličnih rezultata fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine polako se stišava, ali nema sumnje da će ona biti samo veća kada počne operacija baraž i na red dođu dueli s reprezentacijom Republike Irske. U međuvremenu vratili smo se domaćem fudbalu, tačnije Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
Iza nas je 13. kolo iz kojeg je kao najveći gubitnik izašlo Sarajevo. Željezničar je dobio novog mladog dragulja i upisao visoku pobjedu protiv Čelika. U novom izdanju emisije Gužva u šesnaestercu imate priliku čuti šta su nakon utakmica 13. kola rekli Miodrag Ješić i Edis Mulalić, ali i izjavu mladog Ajdina Mujagića.
Najavili smo i novu sezonu NBA lige s posebnim osvrtom na Mirzu Teletovića i Jusufa Nurkića, a dotakli smo se i bh. Lige 12. Pred Košarkaškim klubom Spars je odlična sezona u najavi, a za Radio Sarajevo govorio je vjerovatno i najbolji košarkaš ove ekipe, bivši kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine - Kenan Bajramović.
Pratite forum portala Radiosarajevo.ba - registrirajte se, komentirajte, predlažite teme!
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.