U ritmu ljeta: Šeširi, haljine i sandale - Pogledajte modnu galeriju sa ulica Sarajeva

Sarajevo ovih dana "gori" – ne samo zbog visokih temperatura koje su se popele iznad 30 stepeni, već i zbog vreve na ulicama i mnoštva turista.
Ljeto je u punom jeku, a šetnja Ferhadijom ili Baščaršijom postala je prava modna pista pod vedrim nebom.
Grad prepun šetača i turista
Dok sunce neumoljivo prži s neba, ulice glavnog grada BiH vrve od ljudi – tu su domaći, Sarajke i Sarajlije, ali i brojni turisti iz cijelog svijeta. Uz miris kafe iz bašti, žubor Sebilja i zvuk uličnih muzičara, nemoguće je ne primijetiti razigrane modne kombinacije koje šetači s ponosom nose.

Zmaj ima novi klub: Portugalski velikan predstavio Amara Dedića
Ljeto diktira stil: lagano, lepršavo i šareno
Haljine svih dužina i krojeva dominiraju – od romantičnih cvjetnih do minimalističkih jednobojnih modela.
Sarajke su i ovog ljeta pokazale svoju modnu osviještenost – od elegantnih šešira koji štite od sunca, preko sunčanih naočala, do chic torbica.
I muškarci prate ljetni ritam
Ni Sarajlije nisu zaostale u ljetnim izdanjima. Lanene košulje, polo majice i bermude uz nezaobilazne naočale i kačkete – pravi su dokaz da i muški ljetni stil može biti opušten, ali itekako dotjeran

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.