Srijedom navečer: Prošetajte s nama polupraznim ulicama Sarajeva

Nakon valova vrućina koji su posljednjih dana zapljusnuli glavni grad Bosne i Hercegovine, osvježavajuća noć u Sarajevu donijela je mirnu i spokojnu atmosferu na ulice grada.
Fotoreporter portala Radiosarajevo.ba zabilježio je noćnu šetnju koja je pokazala promjenu u svakodnevnom ritmu grada.
Kako su visoke temperature napokon popustile, Sarajevo je doživjelo rijetku priliku da se opusti i uživa u svježem zraku. Ulice su bile iznenađujuće prazne, a kafići, koji su tokom vrućih dana bili prepuni posjetilaca, sada su se našli u prilično mirnom stanju.

Teška situacija na sjeveru BiH, mještani očajni: "Kao na ostrvu smo, ne možemo nigdje"
Osvježavajuća noć je pružila stanovnicima i posjetiteljima priliku da uživaju u hladnijem zraku, ali i da iskoriste trenutak opuštanja.
Naš fotoreporter zabilježio je zatišje u popularnim dijelovima grada, gdje su uobičajene gužve zamijenjene tihom ljepotom noći.
Pogledajte fotogaleriju našeg fotoreportera i doživite noćnu čaroliju Sarajeva nakon vrućih dana.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.