Na Vilsonovom šetalištu ponedjeljkom: Prazne staze i mirna atmosfera

Na Vilsonovom šetalištu u Sarajevu ponedjeljkom vlada pustoš i tmurno okruženje, dok su jedini prolaznici uglavnom starije osobe koje su odlučile uživati u mirnom šetalištu.
Iako je ovo popularno mjesto za šetanje i rekreaciju tokom vikenda, ponedjeljkom se čini kao da je grad usporen i opustio se.
Penzioneri su najčešći posjetioci Vilsu tokom ponedjeljaka, dok ostatak grada nastavlja svoje dnevne obaveze. Ulice su tihe, a šetalište, koje je inače prepuno života tokom vikenda, sada djeluje napušteno.

Bursać: Ukinuti Dodiku finansiranje SNSD-a iz budžeta - to je kao da gasite požar vlažnom maramicom!
Za razliku od subote i nedjelje, kada mladi ljudi često šetaju, bicikliraju ili trče, ponedjeljak je dan kada šetalište uglavnom zauzimaju oni u zlatnim godinama.
Pogledajte šta je zabilježio fotoreporter portala Radiosarajevo.ba u našoj galeriji.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.