'Akšam' u glavnom gradu BiH: Ovako Sarajlije uživaju nakon radnog dana, evo šta smo zabilježili
Prava proljetna idila vladala je večeras na ulicama Sarajeva. Na temperaturi od ugodnih 22 stepena Celzijusa, brojni građani iskoristili su priliku da prošetaju glavnim gradom Bosne i Hercegovine ili predahnu u nekoj od mnogobrojnih bašti kafića.
Atmosfera u gradu bila je opuštena – šetači su ispunili šetališta, a bašte kafića bile su gotovo popunjene do posljednjeg mjesta.
Sarajlije su, kako to obično biva u toplijim danima, uživale u razgovoru, piću i laganom povjetarcu koji je donosio osvježenje nakon sunčanog dana.
Novinarka Mirza Vranj hospitalizirana: Oglasila se iz bolnice
Fotoreporter portala Radiosarajevo.ba zabilježio je večernju atmosferu iz centra grada – ulice prepune prolaznika, mlade i starije generacije koje uživaju u vedroj noći, te poznate sarajevske lokacije koje zrače živahnošću.
Ova ugodna sarajevska večer još je jedan podsjetnik koliko proljeće zna biti čarobno u ovom gradu.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.