Upis prvačića je u toku
Radiosarajevo.ba
Upis prvačića u devetogodišnju osnovnu školu na području KS je u toku. Trajat će do kraja aprila mjeseca, poručuju prosvjetni radnici iz Kanotna Sarajevo putem Facebook strane RadioSarajeva.
Prema zakonu, školski obveznici su djeca koja do 1. marta navršavaju pet i pol godina života. Roditelji mogu upisati djecu i bez certifikata pohađanja obaveznog predškolskog odgoja i obrazovanja.
Facebok grupu prosvjetnih radnika Sarajevo možete posjetiti ovdje
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.