O.Š. Musa Ćazim Ćatić pobjednik u malom nogometu

Povodom obilježavanja Dana Općine Centar, na igralištu FIS-a je održano finale malonogometnog turnira 11 osnovnih škola kojeg svake godine organizira Općina Centar.

Titulu najbolje malonogometne ekipe osvojili su učenici OŠ Musa Ćazim Ćatić koji su u finalu pobijedili svoje vršnjake iz OŠ Alija Nametak rezultatom 3:1. Na trećoj poziciji plasirali su se učenici OŠ Safet-beg Bašagić koji su rezultatom 3:0 savladali suparničku ekipu iz OŠ Vladislav Skarić.

Na kraju takmičenja najuspješnijim nogometašima uručene su medalje, a školama diplome za plasman ekipa. Općina Centar je novčano nagradila i nastavnike koji su vodili najbolje malonogometne ekipe.

Pobjednička ekipa, foto: Centar.ba