Pitali smo: Da li se građani više liječe u javnim ustanovama ili ipak kod privatnika?
/ Komentari (3)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ne može se analiza praviti prema potrošnji jer su usluge puno skuplje kod privatnika i ljudi se za privatne ambulante odlučuju kada nisu tu uslugu koja im treba u mogučnosti uraditi u nekom vremenskom roku ili nikako kod državnih bolnica ili ambulanti. Treba uzeti u obzir i da privatnici sami sebi prave posao pa pacijenta naručuju i vise puta i bez potrebe samo da bi se zaradilo dok opet u državnim jedva čekaju da te se riješe. Kada dođeš privatniku neobavezno te prvo pita gdje i šta radiš. I jos nesto, onaj ko izagrava gospodina i ima viška novca obavezno ide privatniku.
Jer podjednako VEZE S VEZOM NEMAJU. Nego sam cuvat svoje zdravlje: zdravim zivotom, a sistematski poizbacivat lose navike. Svaku dobru stvar uvest u svoj zivot. Zdrava ishrana, PUUUNO fizicke aktivnosti, sto manje stresa (stres izbjegavat on je jako los)), ko pusi, odmah bacit smece.
Vecinom se nelijece nigdje vec se pljackaju i ubijaju