Polaznici kursa 'Fornezičko ispitivanje...' dobovaju certifikate
Ceremonija dodjele certifikata povodom završetka obuke polaznika
kursa ''Forenzičko ispitivanje mjesta izvršenja krivičnog djela
terorizma'', u organizaciji Ambasade SAD-a, bit će održano danas u
Policijskoj akademiji FMUP-a na Vracama.
Kurs je
nastavak uspješne višegodišnje saradnje Ambasade SAD-a i FMUP-a u
organiziranju kurseva za pripadnike snaga sigurnosti u BiH. Obuku,
koja je počela 4. aprila, uspješno su prošla 24 polaznika, saopćeno je
iz Odsjeka za odnose s javnošću FMUP-a.
Na današnjoj ceremoniji
prisutnima će se obratiti federalni ministar unutrašnjih poslova Predrag
Kurteš i zamjenik šefa misije i otpravnik poslova Ambasade SAD-a u BiH
Jonathan Moore.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.