Prvo poluvrijeme: Izet Hajrović pogodio (VIDEO)

Bosanskohercegovački fudbalski Zmajevi odigrali su vrlo dobro prvo poluvrijeme protiv selekcije Meksika, a rezultat je nakon uvodnog perioda bio 1:0 za naš najbolji tim.

Safet Sušić na teren je poslao sljedećih 11 igrača: Begović; Mujdža, Šunjić, Spahić, Salihović; Bešić, Pjanić, Hajrović, Lulić; Misimović, Džeko.

Naši su mnogo bolje otvorili meč. Veliku je priliku na otvaranju promašio Edin Džeko, bio je neprecizan iz peterca.

Imali su i Meksikanci svoje šanse. Najbolju je promašio Chicarito Hernandez pogodivši stativu iz idealne pozicije.

Jedini pogodak u prvom dijelu igre postigao je Izet Hajrović u 40. minuti utakmice. Asistirao je Sejad Salihović.