Meksiko - Kamerun 1:0: Poništena čak tri gola (FOTO+VIDEO)

/ FOTO: EPA

Drugi susret Grupe A Svjetskog fudbalskog prvenstva u Brazilu danas su igrali Meksiko i Kamerun.

Sudije su opet bile u centru pažnju jer su u prvih 30 minuta poništena čak tri gola. Dok je gol koji je poništen Kamerunu bio očiti ofsajd, dva gola koja su poništena Meksikancima već su druga priča i sigurno da će ove sudijske odluke izazvati brojne reakcije.

Imao je i Kamerun svojih šansi u prvom poluvremenu, pa je tako Samuel Eto'o pogodio stativu. Ipak, na odmor se otišlo rezultatom 0:0.

U drugom poluvremeno konačno smo vidjeli gol koji nije poništen, a postigao ga je Meksikanac Oribe Peralta u 61. minuti. Ovo je bio i konačan rezultat ove utakmice.

Na tabeli sada vodi Brazil s 3 boda i gol razlikom od 3-1, drugi je Meksiko s također tri boda, Kamerun je treći, a Hrvatska posljednja.