Večer za pamćenje u Sarajevu: Održana predstava 'O medvjedima i ljudima' u NPS-u

0
Radiosarajevo.ba
Večer za pamćenje u Sarajevu: Održana predstava 'O medvjedima i ljudima' u NPS-u
Foto: Dž. K. / Radiosarajevo.ba / Održana predstava 'O medvjedima i ljudima' u NPS

Narodno pozorište Sarajevo danas, 5. juna, je oduševilo ljubitelje teatarske umjetnosti izvedbom emotivne i duhovite predstave O medvjedima i ljudima, autora i reditelja Saše Anočića.

Ova dramska komedija, koja nosi snažnu poruku o ljubavi, prijateljstvu i ljudskim složenim odnosima, izazvala je brojne emocije i pozitivne reakcije gledalaca.

Glumačka postava u kojoj su se našli Mediha Musliović, Aleksandar Seksan, Minka Muftić, Milan Pavlović, Nerman Mahmutović, Sanela Pepeljak, Aldin Omerović, Merima Lepić Redžepović, Vedran Đekić, Isa Seksan, Sara Bilić i Azmir Halilović, briljantno je dočarala likove koji, iako ponekad grubi poput "medvjeda", skrivaju nježnost i toplinu.

Jutros u Sarajevu 6°C, stiže nam novi snijeg: Pogledajte kakvo nas vrijeme očekuje za vikend

Jutros u Sarajevu 6°C, stiže nam novi snijeg: Pogledajte kakvo nas vrijeme očekuje za vikend

Predstava je, kao i sam autor, ostavila dubok trag u srcima publike, podsjećajući nas da iza svake tvrde spoljašnjosti može postojati dobro srce.

Posebno su pohvaljeni scenografija Josipa Lovrenovića, kostimografija Lejle Hodžić i originalna muzika Matije Antolića i Saše Anočića, koji su dodatno doprinijeli posebnoj atmosferi večeri.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije