Prve fotografije iz In the Land of Blood and Honey

Radiosarajevo.ba
Prve fotografije iz In the Land of Blood and Honey

Ruski portal Kinopoisk.ru objavio je prve dvije fotografije sa scenama iz filma In the Land of Blood and Honey čiju  režiju i scenarij potpisuje Angelina Jolie, a radnja se odvija u ratnoj BiH.

Na jednoj fotografiji je scena sa glumcima Milošem Timotijevićem i Almom Terzić, a na drugoj scena sa Zanom Marjanović i Goranom Kostićem. Prvu je nedavno objavio i američki časopis Entertainment Weekly, uz kratki intervju s Angelinom Jolie.

"To je priča koja se događa mnogim ljudima, ne samo jednom paru. Priča o odnosu oca, sina, sestre, majke i djeteta, prijatelja... Priča o tome šta se dešava s tim različitim vezama kada se nalaze unutar rata, čak i s onim velikim, snažnim i ljubavnim vezama", rekla je Jolie za Entertainment Weekly.

Također, u oktobarskom izdanju magazina Vanity Fair izaći će prilog o ovome filmu. Glumačka ekipa filma već je pozirala za ovaj magazin u Los Angelesu.

Premijera filma održat će se 23. decembra u Los Angelesu, a kada će se početi prikazivati u Evropi - još nije poznato.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije