Predstava 'Food Eliminator' i pred sarajevskom publikom
Predstavu 'Food Eliminator', koja je u regionu postala pravi hit, sada ima priliku vidjeti i sarajevska publika. Altteatar sa svojom novom predstavom kreće na veliku proljetnu turneju po Hrvatskoj, ali će 7. i 8. marta upriličiti premijerna izvođenja za BiH, sa početkom u 20 u Studiju 1 u Sarajevu.
Hit komedija 'Food Eliminator', sa Milanom Pavlovićem u naslovnoj ulozi zbog velikog interesa publike u narednih nekoliko mjeseci gostovat će u Švedskoj, Njemačkoj, a vrlo vjerovatno i dalekoj Australiji.
Predstava prati sudbinu 'Food Eliminatora' (Milan Pavlović) i njegove porodice, a komične situacije u koje upada samo su dio njegovih nevjerovatnih životnih puteva od gubitnika do ispunjenja životnog sna da oženi Severinu.
U predstavi upoznajemo njegove roditelje, oca Mehmeda (Slaven Vidak), majku Šidu (Haris Gigo Aljević) i sestru Dinu (Staša Dukić) čiju bizarnu svakodnevnicu prekida vijest da se njihov dragi sin i brat, kako ga od milja zovu, 'Food Eliminator' ženi za djevojku svojih snova koju je upoznao na privremenom radu u Brazilu.
I onda kreće ludilo koje nas kroz muzičke numere i plesne tačke dovodi do potpuno neočekivanog kraja.
Karakteri i likovi koje utjelovljuju glumci iz predstave 'Food Eliminator' na sebi svojstven način i orginalno dočaravaju karaktere i likove sa kojima se susrećemo u svakodnevnom životu, bilo da se radi o običnim ljudima ili ljudima iz javnog i estradnog života.
Milan Pavlović i ostatak glumačke ekipe koju on sam od milja zove 'Držba sinjeg goluba' zasigurno vam garantuju dobar provod i pozivaju vas da obavezno dođete i učestvujete u ludilu zvanom 'Food Eliminator'.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.