Otkazano izvođenje predstave "Uhvati zeca"

2
Radiosarajevo.ba
Otkazano izvođenje predstave "Uhvati zeca"
Foto: Velija Hasanbegović / Detalj iz predstave "Uhvati zeca"

Izvođenje dramske predstava "Uhvati zeca" na sceni Narodnog pozorišta Sarajevo je otkazano, potvrđeno je iz ove institucije.

Predstava autorice Lane Bastašić, u režiji Lajle Kaikčije, čije je izvođenje planirano za 9. april sa početkom u 19:30 sati, otkazano je zbog bolesti glumice.

Publici koja je izvršila kupovinu ulaznica putem platfome karter.ba, novac će biti automatski vraćen na račun.

Saobraćajna nesreća na Otoci: Povrijeđene dvije osobe

Saobraćajna nesreća na Otoci: Povrijeđene dvije osobe

Kupci koji su kupovinu ulaznica izvršili na blagajni NPS, novac mogu preuzeti na blagajni NPS uz pokaz ulaznice.

Radno vrijeme blagajne je, na dan izvođenja predstava, u dva termina (od 9 do 11 i od 15:30 do 19:30 sati), a ostali mradnim danima od 9 do 15 sati.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (2)

/ Povezano

/ Najnovije