Mario Knezović pred koncert u Slozi
Mostarski bend Zoster u petak će nastupiti u sarajevskom klubu Cinemas / Sloga.
Koncert počinje u 20:00h, a tim povodom mi smo se čuli da frontmenom grupe Mariom Knezovićem. Poslušajte:
Grupa Zoster nastaje u jesen 2000. godine na inicijativu Marija Knezovića i Dražana Planinića kao potreba da se nešto kaže. Njima su se nakon godinu dana pridružili bubnjar Goran Rebac i pjevačica Marijana Pejić, i njih četvero čine okosnicu grupe. Zmajevi, Flomasteri samo su neka od imena koje su mijenjali sa svakim nastupom.
Naziv Zoster nastaje nakon što je Mario, prebolovao herpes zoster, a dijagnozu mu je očitovao veliki fan grupe, izvjesni Dr Miško.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.