Cinema City proslavlja 4. rođendan; pogledajte nove filmske naslove

Radiosarajevo.ba
Cinema City proslavlja 4. rođendan; pogledajte nove filmske naslove

Ova sedmica prolazi u znaku proslave četvrtog rođendana Cinema Citya, u kojoj posjetioci četiri dana imaju priliku uživati u dobroj zabavi uz super nagrade, specijalne ponude i party u Café baru Cinema City.

Od 10. oktobra, na repertoaru Cinema Cityja nalazi se spektakularna ekranizacija nemilosrdnog rivalstva između Jamesa Hunta i Nikia Laude u biografskoj drami, 'Utrka života' (Rush).

Smješten u sexy i glamurozno zlatno doba Formule 1, ovaj film predstavlja nevjerovatnu priču o rivalstvu zgodnog engleskog playboya Hunta i austrijskog perfekcionista Laude. Film nas osim na staze, vodi i u privatan život i zakulisna događanja utrka. Prvenstveno prikazuje dva vozača koji se dovode do ruba fizičke i psihičke izdržljivosti, u utrci u kojoj nema prečice do pobjede, a jedna pogreška znači smrt. 

Novi triler 'Kockanje' (Runner Runner), film koji zadovoljava sve želje jer prikazuje život iz snova i pokreće univerzalne fantazije o brzom putu do bogatstva. Zvjezdanu ekipu čine Justin Timberlake, Ben Affleck i Gemma Arterton, a radnja je smještena na egzotičnim lokacijama Kostarike. Film je upozoravajuća priča o bogatstvu i nesputanim ambicijama u svijetu online kockanja s multimilionskim ulozima. 

Za sve ljubitelje mašte i kreativnosti Cinema City 31. oktobra priprema specijalni Halloween party u Cinema City Café Baru. Više informacija pronađite uskoro na oficijelnoj Facebook stranici Cinema Cityja.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije