Željko dohvatio Blondi na splavu!

Radiosarajevo.ba
Željko dohvatio Blondi na splavu!



Tekst bez intervencija preuzimamo sa Opera-17.com.

Nakon što je završena peta sezona realityja "Veliki brat" pobednika Žarka Stojanovića smo mogli da vidimo u različitim akcijama u prestoničkim klubovima, a da za njime ne zaostaje njegov brat blizanac Željko potrudila se prsata starleta Nada Đukić Blondi.

Naime, Željko i Blondi upoznali su se na splavu "Dva galeba" u Novom Sadu, gde je Stojanović došao sa svojim prijateljima, a starleta u društvu stripera Dejana Nestorovića.

Da su se dopali jedno drugom na prvi pogled potvrđuju i fotografije koje su pred vama. Željko je odmah odlepio na atribute ove plavuše i navalio na nju, a da se ljube i razmenjuju nežnosti nisu im smetali ni gosti na pomenutom splavu.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije