Mačka mjesec dana putovala u kutiji od Virginije do Havaja bez vode i hrane (VIDEO)
Američka mačka potrošila je barem jedan od svojih devet života kada je uspjela preživjeti jednomjesečni put od Virginije do Havaja u kutiji bez hrane i vode, javlja Fena.
Mee Moowe nestala je u septembru kada je kompanija za selidbe spakirala stvari porodice Ashley Barth u Suffolku na istočnoj američkoj obali i poslala ih na Havaje.
Tridesetšest dana kasnije kutije su stigle na Havaje i Barth je čula slabašni "mjau" dok su se kutije istovarivale. Mee Moowe je bila u jednoj od njih.
Barth kaže za lokalne medije kako je mačka izgubila pola svoje težine i jedva je stajala na nogama.
Veterinari su kazali kako je pokazivala klasične znakove izgladnjelosti.
Veterinari kažu kako su izgledi da mačka preživi takav put bez hrane i vode vrlo mali, ali nije i nemoguće.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.