Silovao komšijinu bundevu i čamac na puhanje

Radiosarajevo.ba
Silovao komšijinu bundevu i čamac na puhanje

Tekst bez intervencija, objavljen u našoj rubrici Dno dna, preuzimamo sa Avaz.ba.

Amerikanac iz Ohaja Edvin Tobergta (34) osuđen je na 11 mjeseci zatvora jer je imao seksualni odnos sa bundevom i čamcem na puhanje! Tobergta je uhapšen u junu ove godine, a na suđenju se izjasnio da je kriv.

Sudija, koji je izrekao presudu, izjavio je da su njegove akcije nepristojne i da to društvo ne može da toleriše. Prije nego što je osuđen, Tobergta je rekao da mu je žao i  da se izvinjava zbog svega što je uradio.

- Spreman sam da prestanem sa svim tim glupostima -rekao je Tobergta.

Inače, silovanje bundeve nije prvo bizarno krivično djelo za čovjeka iz Ohaja. Naime, ovo je bilo njegovo šesto hapšenje povodom perverznih ispada. Među ispadima koje je činio u prošlosti su i masturbacija pred djecom.

Ipak, posljednjim ispadom dokazao je da su mu čamci na puhanje “slabost” jer je 2002. i 2011. uhapšen zbog istih djela.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije