Kako je Ronaldo nakon het-tricka rasplakao djevojku Georginu Rodriguez

PrtScr / Sjajna partija Ronalda razveselila je i njegovu djevojku Georginu Rodriguez

Juventus je u utorak oko 21 sat bio već prežaljen, da bi 90 minuta kasnije već bio u četvrtfinalu. Igrači Stare dame napravili su veliki preokret u drugoj utakmici i pobjedom od 3:0 prošli u četvrtfinale.

Naročito se istakao Cristiano Ronaldo koji je postigao sva tri gola i tako oduševio neuobičajeno vatrene navijače Stare dame.

Sjajna partija Ronalda razveselila je i njegovu djevojku Georginu Rodriguez, koja nije mogla suzdržati suze nakon što je Portugalac u 86. minuti iz penala postigao treći gol na utakmici (3:0) i odveo Italijane u nastavak takmičenja.

Rodriguez je prvo djelovala potpuno šokirano, a onda su se niz njeno lice počele slijevati suze radosnice.