Posao u Njemačkoj: Prilika za automehaničare!

Promotivni tekst
Foto: Promo / Oglas za posao

Želiš raditi kao automehaničar u Njemačkoj?

Vodeći lanac automehaničarskih radnji u Njemačkoj sa preko 600 poslovnica traži više automehaničara za stalno zaposlenje.

Plata i do 3.000€!

OPIS RADNOG MJESTA:

  • održavanje i popravak automobila
  • inspekcijski radovi prema odredbama proizvođača
  • auto dijagnostika i uklanjanje grešaka
  • priprema automobila za tehnički pregled

USLOVI:

  • srednja stručna sprema smjer automehaničar (ili višegodišnje radno iskustvo kao automehaničar)
  • državljanstvo EU ili ubrzo termin za vizu
  • znanje njemačkog jezika minimalno A2

NUDIMO VAM:

  • stalni radni odnos
  • mjesečna primanja i do 3.000€ eura (primanja u skladu s kvalifikacijama i radnim iskustvom)
  • bonusi na platu (prekovremeni, rad vikendom, rad praznicima…)
  • daljnje usavršavanje i edukacija radnika

Mjesto rada:  Njemačka (poslovnice u više gradova)

Zainteresovani?

Prijavite se putem linka.

Sve dodatne informacije na telefon: +387 37 961 370 ili +387 63 071 829

E-mail: info@job-step.net

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Povezano

/ Najnovije