Uhapšen Indijski Fritzl: Pet kćeri silovao deset godina

Radiosarajevo.ba
Uhapšen Indijski Fritzl: Pet kćeri silovao deset godina

U utorak je u Indiji uhapšen otac koji je svojih pet kćeri seksualno zlostavljao posljednjih 10 godina. Kao sudionica u zločinu uhapšena je i njegova supruga. Oboje su zadržani u pritvoru. Mediji su ga prozvali Indijski Fritzl.

Slučaj je otkriven nakon što su tri od sestara smogle dovoljno hrabrosti i snage te otišle policiji prijaviti zlostavljanje. Tokom preliminarne istrage uhapšeni muškarac je priznao fizičku vezu s dvije kćeri, javlja Index.hr.

Kako su otkrili iz policije, prvo seksualno zlostavljati počeo je s najstarijom kćerkom, u vrijeme dok je kao djevojčica pohađala šesti razred. Ubrzo su žrtvama postale i mlađe kćeri.

Majka je odbijala slušati kad su joj pričale o zlostavljanju - rekla im je da je to tradicija.

Monstrum je optužen i za premlaćivanje najstarije kćeri. Njoj je u vrijeme kad je pohađala osmi razred napravio dijete i morala je abortirati. Isto zlostavljanje prošla i još jednom kasnije.

Indijski mediji prenose i kako je svojedobno s monstrumom zatrudnjela još jedna od njegovih kćeri.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak