Stravičan slučaj u Stockholmu: Tinejdžer upucan u školi

2
Radiosarajevo.ba
Stravičan slučaj u Stockholmu: Tinejdžer upucan u školi

Švedska policija priopćila je u srijedu da je jedan tinejdžer upucan u školi u Stockholmu, ali da je osumnjičeni uhapšen i da je situacija pod kontrolom.

Pucnjava se dogodila u srijedu ujutro u školi u južnom Stockholmu, priopćila je policija. "Jedna osoba je upucana i prevezena u bolnicu na liječenje.

Osoba je bila svjesna i komunikativna kada smo stigli", kazao je glasnogovornik policije Reutersu, dodajući da se škola ne smatra aktivnim mjestom zločina.

FOX Sports sjajnom ilustracijom najavio dolazak Zmajeva na Mundijal

"Ne tražimo dodatne počinitelje. Ocjenjujemo da situaciju u školi držimo pod kontrolom", izjavio je glasnogovornik, ali je odbio dodatno komentarisati, piše Bljesak.info.

Više detalja će biti poznato po završetku uviđaja.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (2)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak