Policijski konji napravili stampedo kroz Mexico City (VIDEO)
Trideset policijskih konja pokrenulo je stampedo niz najprometnije avenije Meksiko Cityja i izazvalo haos u prometu. Jedna je osoba ozlijeđena, a 11 automobila je oštećeno, izvijestile su vlasti tog grada.
Haos izazvan stampedom policijskih konja u glavnom gradu Meksika snimio je kamerom iz automobila jedan vozač, a snimka je objavljena i na YouTubeu. Na snimci se vide osedlani koji, neki od njih na sedlu imaju i dio opreme policajaca, kako galopiraju niz prometnu aveniju, javlja Fena.
Lokalna policija tvrdi kako je konje prestrašio zvuk motora automobila, dok ih se izvodilo iz prikolica pored zgrade Kongresa. Policajci su na konjima trebali držati pod kontrolom prosvjednike i prosvjed koji je bio u toku, prenosi AP.
Neki od konja su u stampedu ozlijeđeni pa je intervenirao i veterinar. Policija ističe kako je jedna osoba u stampedu zadobila lakše ozljede. Policija ističe i kako će gradske vlasti platiti svu štetu koju su konji počinili, prenosi Dnevnik.hr.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.