Pucnjava u naselju: Tinejdžer sa teškim povredama prevezen u Urgentni centar na reanimaciju
Mladić (18) upucan je sinoć, 3. septembra, u 00.37 sati u predjelu grudi i natkoljenice u stanu, u Jagodinskoj 1 u Rakovici (Srbija), i on je prevezen u Urgentni centar na reanimaciju.
Istaknuto je da je u toku potraga za napadačem.
Također, dvoje djece je povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći u Trgovačkoj ulici kod Petrol pumpe, u 19.24 sati i ona su prevezena u bolnicu u Tiršovoj.
Željezničar zbog jedne greške poražen u Mostaru: Imat će Plavi za čime da žale
Hitna pomoć intervenisala je ukupno 120 puta, od toga je bilo 24 intervencije na javnim mjestima, a na terenu su bile 22 ekipe.
Za pomoć su se uglavnom javljali srčani bolesnici, a bilo je i intervencija zbog alkoholisanih osoba, prenose srbijanski mediji.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.