Beogradska policija je danima tražila: U ventilacionom otvoru zgrade pronađeno tijelo žene

1
Radiosarajevo.ba
Beogradska policija je danima tražila: U ventilacionom otvoru zgrade pronađeno tijelo žene

Tijelo žene inicijala S. S. pronađeno je danas, 20. marta oko 12:30 sati u ventilacionom otvoru jedne stambene zgrade u beogradskoj općini Vračar.

Prema prvim informacijama, žena je u otvor upala prije nekoliko dana, nakon čega joj se izgubio svaki trag i vodila se kao nestala. Okolnosti pod kojima je dospjela u ventilacioni sistem za sada nisu poznate.

Nakon prijave nestanka, nadležne službe pokrenule su potragu, a tijelo je danas locirano u dijelu ventilacionog sistema kojem se može pristupiti s ulice.

Velika Britanija dozvolila SAD-u korištenje baza za operacije oko Hormuškog moreuza

Na lice mjesta izašli su pripadnici hitne pomoći, koji su mogli samo konstatovati smrt, dok je policija obavila uviđaj.

Tijelo preminule prevezeno je na Institut za sudsku medicinu, gdje će biti izvršena obdukcija kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti.

Istraga o ovom slučaju je u toku, navode srbijanski mediji.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak