Nevrijeme u Sloveniji, olujne ćelije idu prema Zagrebu: Padao grad veličine lješnjaka
Nevrijeme koje su meteorolozi najavljivali toekom poslijepodneva je zahvatilo je Sloveniju. U Ptuju i okolicu, te predjele uz slovensku granicu s Hrvatskom, uz obilnu kišu zabilježen je i grad.
Olujni sistem sada se približava Hrvatskoj i očekuje se njegov daljnji prolazak preko dijela Hrvatskog zagorja.
Na Facebook stranici Neurje.si objavljene su fotografije i snimci nevremena, a stanovnici Slovenije šalju slike na kojima se vidi da je padao grad veličine lješnika.
Savez kolumnista | Jasmin Agić: Šta je Kusturica bez Sidrana?
Zbog mogućnosti izraženijih pljuskova i grmljavinskog nevremena za riječku regiju na snazi je narančasto upozorenje.
Ako ste na Jadranskom moru, iz DHMZ-a Hrvatske upozoravaju da su mjestimice mogući jači pljuskovi, osobito u Istri, uz vjerojatnost grmljavine veću od 50 posto.
Vrijeme u Bosni i Hercegovini iz minuta u minut pratite na linku OVDJE.
Kakvo nas vrijeme očekuje do četvrtka u Bosni i Hercegovini pročitajte na portalu Radiosarajevo.ba na linku OVDJE.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.