Nesreća u Beogradu: Tramvaj udario dijete
Radiosarajevo.ba
Na Bulevaru Oslobođenja u Beogradu u četvrtak, 30. maja, došlo je do teške nesreće kada je tramvaj udario dijete.
Prema nezvaničnim informacijama, dječak ima 10 godina. Tramvaj ga je udario na semaforu, piše Telegraf.
Incident je izazvao paniku među prisutnim građanima, koji su u šoku posmatrali scenu.
Župnik crkve na Dobrinji koja je zvonila na svaki gol Zmajeva: "Srce mi je puno radosti i ponosa"
On ima povrede glave i ruke i hitno je hospitalizovan.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
/ Najčitanije
/ Komentari
Prikaži komentare (0)