Hoće li suprug ubijene Jelene Marjanović ostati u pritvoru: Policija pretražuje njegov automobil
Zoran Marjanović, suprug Jelene Krsmanović Marjanović (33) koja je pronađena mrtva u nedjelju oko podneva u kanalu kod nasipa u Borči, i dalje se nalazi u policiji, a kako Kurir saznaje, policija sada detaljno ispituje njegov automobil.
Iako je Marjanović u ponedjeljak i drugi put prošao poligraf, zadržan je u policiji.
Zadržavanje do 48 sati ističe mu za nekoliko sati, pa se očekuje odluka da li će mu produžiti pritvor do 30 dana ili će ga pustiti na slobodu.
Marjanović je tokom ispitivanja bio pod utjecajem sedativa, a kako su mu dolaskom na saslušanje konstatirane povrede na rukama, ispitivanje na poligrafu je ponovljeno.
Nezvanično, ponavljanje je bilo neophodno i jer je on tokom prvog ispitivanja dao određene kontradiktorne izjave.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.