Sjednica skupštine KS prekinuta zbog nedostatka vremena

Radiosarajevo.ba
Sjednica skupštine KS prekinuta zbog nedostatka vremena

Sjednica Skupštine Kantona Sarajevo je prekinuta, jer su šefovi Klubova zaključili da da im za preostale tačke dnevnog reda treba više vremena, javlja Fena.

Skupština KSje prije toga usvojila Odluku kojom se u sudski registar upisuje Kantona Sarajevo kao osnivač pravnog lica Hotel "Maršal" Bjelašnica d.o.o. Sarajevo sa osnivačkim udjelom od 2.000 KM umjesto dosadašnjeg osnivača "Famos Holding" d.d. Sarajevo.

Ministar privrede Emir Hrenovica kazao je da se u sudski registar upisuje Kanton Sarajevo kao osnivač pravnog lica Hotel "Maršal" Bjelašnica d.o.o. Sarajevo sa osnivačkim udjelom od 2.000 KM, na mjesto dosadašnjeg osnivača "Famos Holding" d.d. Sarajevo.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak