Provjerite spisak: Bez vode danas veliki broj sarajevskih ulica
Iz KJKP Vodovod i kanalizacija obavještavaju stanovnike Sarajeva o planiranim radovima na vodovodnoj mreži u ponedjeljak, 23. juna.
U okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u slijedećim ulicama: Zenički potok, Bana Borića, Hameda Buljubašića, Zije Krajine, Braće Toković, Gaj, Generala Izeta Nanića, Ljubljanska, Lasički drum, Lasičke megare, Šehitluci, Bunica, Hiseta, Tekija, Nova, Orahov brijeg, Zagrebačka i Uglješe Uzelca.
U sklopu realizacije projekta rekonstrukcije vodovodne mreže koji se finansira sredstvima druge tranše EBRD kredita planirani su radovi u ulici Čekaluša. Zbog ovih radova do prekida u vodosnabdijevanju može doći u navedenoj ulici.
Dragan Bursać: Od Luburića do Primorca, krivi smo mi što šutimo!
Normalizaciju u vodosnabdijevanju očekujemo po okončanju radova u poslijepodnevnim satima.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.