Ponovo dojave o bombama u Sarajevu: Škole dobile prijeteći mail

5
Radiosarajevo.ba
Ponovo dojave o bombama u Sarajevu: Škole dobile prijeteći mail

Na adrese više škola u Sarajevu, jutros, 22. aprila, ponovo su stigle dojave o bombama, potvrđeno je za portal Radiosarajevo.ba.

Iz MUP-a KS su za portal Radiosarajevo.ba kazali da su neke škole (bez preciziranja) na području Kantona Sarajevo zaprimile email prijetećeg sadržaja.

Kako saznajemo, u pojedinim školama na području Novog Grada Sarajevo u jutarnjim satima pojavile su se dojave o postavljenim bombama. Jedna od škola je i Osnovna škola "Aleksa Šantić" na Mojmilu.

Euforija u Sarajevu: Počinje prodaja ulaznica za meč BiH - Sjeverna Makedonija

"Bit će postupljeno po protokolu", rečeno nam je kratko iz MUP-a KS.

Podsjetimo, ranijih dana su stizale dojave o bombama širom Sarajeva, na fakultetima, u školama, tržnim centrima, Općoj bolnici... za koje se naknadno ispostavilo da su bile lažne.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (5)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak