Tragičan kraj potrage u Jablanici: Pronađeno tijelo nestale osobe u kanjonu Neretve

0
Radiosarajevo.ba
Tragičan kraj potrage u Jablanici: Pronađeno tijelo nestale osobe u kanjonu Neretve

Gorska služba spašavanja Jablanica u nedjelju, 19. oktobra, je zaprimila dojavu o nestanku starije muške osobe, rođene 1957. godine.

Prema informacijama, osoba je nestala u području kanjona rijeke Neretve, a potraga je započela u ranim jutarnjim satima.

Nakon dolaska na lokaciju, služba je obaviještena da su pripadnici Policijske stanice Jablanica već locirali nestalu osobu, ali nažalost, pronađena je bez znakova života. Policijski uviđaj potvrdio je smrt.

Uzbuna u Irskoj: Dronovi krenuli na avion u kojem je bio Volodimir Zelenski

Nakon obavljenog uviđaja, pripadnici GSS-a Jablanica poduzeli su akciju transporta tijela po kamenitom, ali pristupačnom terenu.

Tijelo je prebačeno do službenog vozila, a potom predano pogrebnom društvu. Akcija je završena u 10:00 sati.

Gorska služba spašavanja Jablanica izražava duboko saučešće porodici preminulog.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak