Tragedija u BiH: Radnik poginuo pri sječi šume

2
Radiosarajevo.ba
Tragedija u BiH: Radnik poginuo pri sječi šume

U Bosni i Hercegovini, došlo je do nesreće pri čemu je stradao radnik.

Kako piše Srpskainfo, radnik D. R. iz Prijedora poginuo je jučer u mjestu Lepenica kod Srpca prilikom sječe šume.

Nesreća je policiji prijavljena u 13.40, 23. jula 2025. godine.

Građanin BiH ogorčen: Otkazujem ljetovanje na hrvatskoj obali. Doživjeli smo šok, imali šta vidjeti

Po prijavi, pripadnici Policijske stanice Srbac izašli su na teren gdje su obavili uviđaj.

Uviđajem je utvrđeno da nema elemenata krivičnog djela, a o svemu je obavješten i dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luke.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (2)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak