Sarajevo: Panteri predati u nadležnost Tužilaštva

8
Radiosarajevo.ba

Osumnjičeni članovi Udruženja "Panter' Ismet Porobić, Aldin Čančar, Jasmin Hadžić, Alem Hadžić i Semir Sultanović predati su u nadležnost Tužilaštva KS.

U nadležnost Tužilaštva KS predata je i Lajla Sultanović, koja se sumnjiči da je zajednički djelovala s ostalim članovima Udruženja.

Bit će zadržani 24 sata i u tom zakonskom roku, postupajuće tužiteljice odlučit će o eventualnom prijedlogu za pritvor.

Sarajevo "prodisalo", vjetar rastjerao smog: Pogledajte očaravajuće prizore decembarske noći

U toku dana bit će uspitan i Ahmed Džinović u KPZ Bihać i za njega će biti donesena tužilacka odluka u narednih 24 sata.

Podsjetimo, po nalogu i pod nadzorom postupajućih tužiteljica Tužilaštva Kantona Sarajevo, istražitelji i Specijalna jedinica Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, u saradnji sa Federalnom upravom policije, Državnom agencijom za istrage i zaštitu (SIPA), MUP-ovima Unsko-sanskog i Hercegovačkoneretvanskog kantona, 13. septembra u jutarnjim satima započeli su realizaciju akcije kodnog naziva "Kavez".

Više o akciji čitajte na linku OVDJE.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (8)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak