Predložen pritvor za taksistu kod kojeg je pronađeno oko 100 kg različite droge
Postupajući tužilac Tužilaštva KS predložio je Općinskom sudu u Sarajevu određivanje jednomjesečnog pritvora osumnjičenom za trgovinu narkoticima Harisu Mujčinoviću kod koga je prilikom pretresa kuće pronađeno oko 100 kg različite droge, oružja, municije i eksploziva.
Ova informacija potvrđena je iz Tužilaštva Kantona Sarajevo.
Pritvor mu je predložen zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke, prikrivanje dokaza, opasnosti od ponavljanja krivičnog djela i zbog opasnosti da bi puštanjem na slobodu osumnjičenog moglo doći do stvarne prijetnje narušavanja javnog reda.
Nastavlja se saga Aca vs. Mile, Lukas tvrdi da mu Dodik prijeti: "Nacrtao si mi metu na čelo"
Istovremeno, Općinskom sudu u Sarajevu predložen je pritvor i Almiru Zeheroviću zbog nedozvoljene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga.
Pritvor mu je predložen zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke, prikrivanje dokaza i zbog opasnosti od ponavljanja krivičnog djela.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.