Nova pljačka benzinske pumpe u BiH: Ovo je treći put danas, evo šta su nam rekli iz policije

5
Radiosarajevo.ba
Nova pljačka benzinske pumpe u BiH: Ovo je treći put danas, evo šta su nam rekli iz policije

Danas, 2. februara, u 13:30 sati u Vozući, grad Zavidovići, maskirano lice je uz prijetnju vatrenim oružjem izvelo pljačku nad radnikom benzinske pumpe "Jusufović", potvrđeno je za portal Radiosarajevo.ba.

"Tom prilikom otuđen je određeni iznos novca, a srećom nije bilo povrijeđenih. Istraga je u toku, a Policijska stanica Zavidovići je obavila uviđaj", rekao je glasnogovornik MUP-a ZDK, Samir Valentić.

Obaviješten je i dežurni tužilac KT ZDK koji nadgleda daljnji rad na dokumentovanju krivičnog djela.

Dragan Bursać: Od Luburića do Primorca, krivi smo mi što šutimo!

Ovo je već treća pljačka benzinske pumpe u Bosni i Hercegovini danas. U Tuzli, tokom jutarnjih sati, prijavljena su razbojništva na dvije benzinske pumpe. Opljačkane su benzinske pumpe u naseljima Šići i Ćehaje, gdje su otuđene određene svote novca, a u jednom od slučajeva napadnut je i radnik.

I u Tuzlanskom kantonu istražni organi poduzimaju mjere i radnje u cilju rasvjetljavanja ovih pljački i identifikacije počinilaca.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (5)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak