Nesreća u Lukavcu: Nakon vozača, preminula i saputnica iz automobila

0
Radiosarajevo.ba
Nesreća u Lukavcu: Nakon vozača, preminula i saputnica iz automobila

Dvije osobe preminule su od posljedica povreda koje su zadobile u saobraćajnoj nesreći koja se jučer, 17. jula, desila u Lukavcu.

"U nesreći je učestvovalo putničko vozilo Škoda Fabia kojim je upravljao M.N., rođen 1950. godine iz Lukavca i teretno motorno vozilo Mercedes kojim je upravljao N.DŽ., rođen 1970. godine iz Gračanice.

U ovoj saobraćajnoj nesreći, vozač putničkog motornog vozila M.N. je smrtno stradao na mjestu nesreće, dok je saputnica iz vozila D.V., rođena 1954. godine zbog zadobijenih povreda prevezena u JZU UKC-a Tuzla gdje je naknadno preminula", saopćeno je iz MUP-a TK.

BH Meteo objavio novu vremensku prognozu: Temperature će rasti i do 20°C

Također, zbog zadobijenih povreda, u Službi hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Gračanica ukazana je ljekarska pomoć vozaču teretnog motornog vozila i suvozaču, o čijoj se težini povreda dežurni ljekar nije izjasnio.

Uviđajem je na mjestu događaja rukovodio tužilac Kantonalnog tužilaštva Tuzlanskog kantona, a isti su izvršili policijski službenici Policijske uprave Lukavac.

Tri osobe su lakše povrijeđene u nesrećama koje su se dogodile u Tuzli, a u preostalih šest nesreća pričinjena je isključivo materijalna šteta.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak