Nesreća u BiH: Kombi udario u radar

2
Radiosarajevo.ba
Nesreća u BiH: Kombi udario u radar

Na magistralnom putu Bosanski Novi – Bihać u mjestu Donji Rakani došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj je kombi sletio sa kolovoza.

Ono što je zanimljivo je da je kombi udario u radar koji je bio na ovoj dionici puta.

Na ovom dijelu puta je prohodna jedna traka.

IRCG uzvratili SAD-u: Gađali američke položaju u regionu

Još uvijek se ne zna da li ima povrijeđenih.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (2)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak